OBLASTNÝ FUTBALOVÝ ZVäZ BANSKÁ BYSTRICA

                     048 / 414 22 54                obfzbb1@gmail.com

Partneri



Novinky

22.06.2015Jedenástka ObFZ BB+BR za sezónu 2014/2015

V nedeľu 21.6.2015 sa uskutočnilo na futbalovom ihrisku v Selciach slávnostné odovzdávanie ocenení pre hráčov zaradených do Jedenástky súťažného ročníka 2014/15brankár - Jakub Kučera (Valaská), obráncovia - Peter Vajda (Jakub), Jozef Strečok (Selce), Lukáš Ambróz (Braväcovo), Dušan Lihan (Braväcovo), stredopoliari - Marek Baliak (Braväcovo), Marek Srnka (Braväcovo), Miroslav Mořingl (Selce), Matej Belko (Tatran Čierny Balog), útočníci - Filip Koctúr (Selce), Ján Kubašiak (Poniky).
Ako najúspešnejší tréner bol vyhodnotený Jaroslav Boroviak (Selce), najlepším strelcom súťaže sa stal Filip Koctúr (Selce), ako najlepší rozhodca bol podľa hlasovania klubov vyhodnotený Maroš Majer.
Následne si prevzali medajle a pohár hráči a realizačný tím víťazného družstva I. triedy ŠK Selce.

O 16.00 hod. sa začal pod vedením rozhodcovskej trojice Juraj Auxt, Lukáš Petrík a Adam Bulla zápas víťaza súťaže proti Výberu ObFZ:
ŠK Selce - Výber ObFZ BB+BR 1:5, góly: Karol Rakyta - Ján Kubašiak 2, Marek Srnka, Miroslav Debnár, Richard Valent.
Výber ObFZ BB a BR reprezentovali: Vratislav Debnár (Strelníky), Jakub Kučera (Valaská), Lukáš Ambróz (Braväcovo), Patrik Trnka (Jasenie), Peter Vajda (Jakub), Michal Žilík (Valaská), Adam Lehocký (Brusno), Martin Porubský (Jakub), Dušan Lihan (Braväcovo), Adam Hricko (Valaská), Matej Baliak (Braväcovo), Richard Valent (Poniky), Lukáš Kupec (Podkonice), Marek Srnka (Braväcovo), Miroslav Debnár (Strelníky), Ján Kubašiak (Poniky).
Po skončení zápolenia pripravili zástupcovia domáceho družstva pohostenie v podobe výborného gulášu za čo im patrí veľká vďaka. Zaroveň sme domácim zaželali úspešné pôsobenie v krajskej súťaži. Touto akciou považujeme súťažný ročník za ukončený s vedomím, že po krátkej letnej prestávke opäť ožijú futbalové ihriská v novej sezóne 2015/16.

Miroslav Hruška, TMK ObFZ BB a BR

18.06.2015Prihláška do súžaného ročníka 2015/2016

Na nasledovnom linku je možné si stiahnuť prihlášku do súťažného ročníka 2015/2016 http://obfzbb.sk/upload/prihláška_2015-16_ObFZ.doc

 

12.06.2015Zmeny v obsadení R a DZ v DL č. 26

I. trieda 26. kolo 14.6. 2015 o 17,00

Hronec – Valaská (Majer M. – Gemzický, Turňa – Kosec za Uhrína)

Braväcovo – Poniky (DZ Uhrína za Kosca)

II. trieda skupina „A“ 28. kolo 14.6. /nedeľa/ 2015 o 17,00

Králiky – Harmanec (Legíň – Páleš)

St. Hory – Tajov – zrušené, nehrá sa

Ľubietová – H. Pršany nová (Zeman – Kubančík)

Starší žiaci 19. kolo 14.6. 2015

Valaská – Priechod o 14,30/ ihr. Hronec/nová (Gemzický)

Jasenie – Hrochoť NE 10,30 (Kubančík za Bošeľu)

IV. liga dor. sk. D 26. kolo 13.6. 2015 o 17,00

Heľpa – Bušince (Dorčiak– Bošeľa)

10.06.2015Správa TMK z 10. 06. 2015

Nominácia hráčov do družstva Výberu ObFZ BB a BR na zápas proti víťaznému družstvu I. triedy ŠK Selce, ktorý sa uskutoční v Selciach nedeľu 21.6.2015 od 16.00 hod.. Zraz nominovaných hráčov je o 15.00 hod..Počas polčasovej prestávky prebehne vyhlásenie a ocenenie hráčov zaradených do Jedenástky ObFZ súťažného ročníka 2014/15, v ktorej majú viacnásobné zastúpenie hráčov kluby zo Seliec a Braväcova, po jednom hráčovi majú v 11-ke kluby z Jakuba, Valaskej, Poník a Tatranu Čierny Balog.

Nominovaní hráči:

Ambróz Lukáš, Baliak Matej, Lihan Dušan, Srnka Marek, Tešlár Ján (všetci Braväcovo), Filadelfi Roman, Porubský Martin, Vajda Peter (všetci Jakub), Hricko Adam, Kučera Jakub, Žilík Michal (všetci Valaská), Kubašiak Ján, Piar Tomáš, Valent Richard (všetci Poniky), Belko Matej, Vozár Peter (obaja Tatran Č. Balog), Debnár Miroslav, Kováč Matúš (obaja Strelníky), Sedliak Michal (Lučatín), Lehocký Adam (Brusno), Kupec Lukáš (Podkonice).

Zároveň žiadam hráčov, ktorí sa z vážnych dôvodov nemôžu na zmienenej akcií zúčastniť, aby svoju neúčasť zdôvodnili a nahlásili osobne alebo telefonicky sekretárovi ObFZ do 17. júna.

10.6.2015, Hruška Miroslav – TMK ObFZ BB a BR

08.06.2015Zmeny v obsadení R a DZ v DL č. 26

I. trieda 26. kolo 13.6. /sobota/ 2015 o 17,00

T. Č. Balog – Jakub (Páleš – Legíň, Rumanovský – Kratochvíla)

II. trieda skupina „A“ 28. kolo 14.6. /nedeľa/  2015 o 17,00

Králiky – Harmanec (Rumanovský – Páleš)

Starší žiaci 19. kolo 14.6. 2015 o 11,30

Valaská – Priechod (Dorčiak)

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dor.  sk. D 26. kolo 13.6. 2015 o 17,00

Heľpa – Bušince (Auxt – Bošeľa)

05.06.2015Zmeny v obsadení R a DZ v DL č. 25

I.trieda 25. Kolo 6.-7.6. 2015 o 17,00

Valaská – Lučatín (Auxt – Tůma – Sitarčík)

Nemecká – Selce (Krupík – Godál – Piar)

Jakub – Jasenie (Kováč – Kubančík – Pecník)

II. trieda skupina „A“ 27. kolo 6.6. /sobota/  2015 o 17,00

Tajov – Hronsek  nehrá sa

H. Pršany – Králiky (Kováč – Ivanič P.)

Harmanec – St. Hory  (Gajdoš – Kalina)

Malachov – Selce B  (Páleš )

II. trieda sk. B  10.kolo 6.6. /sobota/ 2015 o 17,00

Beňuš – Polomka (Sáliš – Roštár)

Sihla – Michalová (Godál)

Pohorelá – Heľpa(Krupík)

Starší žiaci 19. kolo 7.6. 2015 o 14,30

Valaská – Šalková (Godál)

01.06.2015Nový rozhodca/rozhodkyňa

Oznamujeme prípadným novým záujemcom o funkciu rozhodcu stretnutia v súťažiach ObFZ Banská Bystrica, že školenie nových rozhodcov sa uskutoční v utorok 9. júna 2015 od 8,00 hodiny v malej zasadačke ObFZ na Partizánskej ceste 93.

29.05.2015Zmeny v obsadení R a DZ v DL č.24

I.trieda 24. kolo 30.-31.5.2015 o 17,00

Hronec – Lučatín  (Bulla – Tuma, Riša – Sitarčík)

T. Č. Balog – Brusno B (Žubor – Medveď, Kolofík – Kotrán)

Braväcovo – Strelníky (DZ Piar)

Osrblie – Jakub (DZ Kosec)

Dohrávky:

Podkonice – Jasenie 29.5. o 17,30 (Gemzický – Krupík, Roštár – Pecník)

Podkonice – Nemecká 5.6. o 17,30 (Kováč – Kubančík, Zeman – Kratochvíla)

Nemecká – Braväcovo 29.5. o 17,30 (Majer F. – Rumanovský, Bulla - Kotrán)

II. trieda skupina „A“ 26. kolo 30.-31.5. 2015 o 17,00

Králiky – Hiadeľ SO (Kováč – Majer F.)

St. Hory – H. Pršany (Kováč – Kalina)

Tajov – Harmanec (Legíň – Snopko)

Dohrávka:

Tajov – Králiky 29.5. o 17,30 (Marček – Ivanič P., Gajdoš)

II. trieda sk. B 18.kolo 30.5. 2015 o 15,00

Šumiac – P. Polhora o 15,00 (Krupík)

29.05.2015Nový rozhodca/rozhodkyňa

Oznamujeme prípadným novým záujemcom o funkciu rozhodcu stretnutia v súťažiach ObFZ Banská Bystrica, že školenie nových
rozhodcov sa uskutoční v utorok 9. júna 2015 od 8,00 hodiny v malej zasadačke ObFZ na Partizánskej ceste 93.

27.05.2015Mladší žiaci víťazmi medzioblastného turnaja.

Na umelej tráve v areáli MFK Lokomotíva Zvolen sa 20. 5. 2015 uskutočnil medzioblastný turnaj mladších žiakov ročník narodenia 2003. Predstavili sa Výbery Oblastných zväzov Banská Bystrica (pôsobnosť okres BB a BR), Zvolena (okr. ZV, KA, DT) a Žiaru nad Hronom (okr. ZH, ZA, BS). Náš výber reprezentovali: Stanislav Berky, Adam Danko, Adam Poliak, Richard Reptiš, Marek Mičák, Patrik Reptiš, Tomáš Buš, Adrián Melich, Simon Sihelský, Jakub Rusko, Matej Brada, Peter Jahoda, Alex Mário Belička, Filip Kvietok, Mário Ždánsky, Denis Mlynárčik. Svojou výkonnosťou patrili do družstva aj David Jackuliak a Roman Snopko, obaja sa však rôznych príčin nemohli zúčastniť.

Výsledky turnaja: 
ObFZ Banská Bystrica – ObFZ Žiar nad Hronom  2 : 1

Góly: Richard Reptiš, Matej Brada

ObFZ Zvolen – ObFZ Žiar nad Hronom  2 : 3

ObFZ Banská Bystrica – ObFZ Zvolen  6 : 0

Góly: Adam Poliak 2, Mário Ždánsky 2, Jakub Rusko, Peter Jahoda

 

Konečné poradie turnaja:

1.            ObFZ Banská Bystrica    2             2             0             0             8 : 1        6 b.

2.            ObFZ Žiar nad Hronom  2             1             0             1             4 : 4        3 b.

3.            ObFZ Zvolen                 2             0             0             2             2 : 9        0 b.

 

Výborný výkon družstva a individuálne schopnosti našich hráčov ocenili aj prítomní tréneri SsFZ, ktorí niektorých hráčov zaradili do Výberu regiónu STRED. 

14.05.2015Zmeny DL č. 22

I.trieda 22. kolo 16.-17.5.2015 o 17,00

Hronec – Selce SO (Sališ – Kováč - Sitarčík)

Jakub – Poniky (Páleš – Kalina, Legíň - Piar)

T.Č.Balog – Nemecká (Štrba – Krupík, Petrík – Kratochvíla)

Osrblie – Brusno B (Majer I. - Majer F. - Pecník)

II. trieda skupina „A“ 24. kolo 17.5. 2015 o 17,00

Harmanec - H. Pršany (Bulla – Marček, Majer F.)

II. trieda skupina „B“ 16. kolo 17.5. 2015 o 17,00

Polomka – Heľpa (Mereš - Godál)

13.05.2015Zmeny DL č. 22

I. trieda 22. kolo 17. 5. 2015 o 17,00

Jakub – Poniky (Bulla za Rumanovského)

II. trieda skupina B 16. kolo 17. 5. 2015 o 17,00

Polomka – Heľpa (AR 2 – Godál)

1. trieda starší žiaci 16. kolo 17. 5. 2015

Sásová – Priechod NE o 10,30 (Snopko za Kováča)

05.05.2015Zmeny v obsadení R a DZ v DL č. 21

II. tr. sk A 30. kolo 8.5. 2015

Hronsek – Malachov o 10,30 (Gajdoš – Ivanič A.)

Selce B – Hiadeľ 10,30(Páleš – Lakomčík, Marček)

Mičiná – H. Pršany (Gajdoš – Ivanič A.)

Riečka – Harmanec (Marček)

II. tr. sk. A 23. Kolo 10.5. 2015 o 16,30

Dúbravica – Tajov (Marček)

Selce B – Mičiná - dohrávka 23.kolo 13. 5. 2015 o 17,30 (Kováč – Páleš)

/Ospravedlnení: Ivanič P., Kalina/              

30.04.2015Ďaľšie zmeny DL č. 20

II. trieda skupina A 29. kolo 1. 5. 2015

Ľubietová – Harmanec 15,00 (Kalina)

II. trieda skupina A 22. kolo 3. 5. 2015

Savon BB – Králiky 10,30 (Ivanič P. – Kováč)

29.04.2015III.kolo Výberu mladších žiakov ObFZ BB+BR, 2014/15.

III.kolo Výberu mladších žiakov ObFZ BB+BR, 2014/15.

Konečná nominácia ml. žiakov roč. nar. 2003 na Medzioblastný turnaj:
David Jackuliak, Dukla Ban. Bystrica
Tomáš Buš, Dukla Ban. Bystrica
Richard Reptiš, Dukla Ban. Bystrica
Patrik Reptiš, Dukla Ban. Bystrica
Adrián Melich, Dukla Ban. Bystrica
Jakub Rusko, Dukla Ban. Bystrica
Adam Danko, Dukla Ban. Bystrica
Matej Brada, Dukla Ban. Bystrica
Alex Mário Belička, Dukla Ban. Bystrica
Roman Snopko, ŽP ŠPORT Podbrezová
Filip Kvietok, ŽP ŠPORT Podbrezová
Simon Sihelský, Jupie Ban. Bystrica - Badín
Marek Mičák,  Jupie Ban. Bystrica - Badín
Stanislav Berky, Jupie Ban. Bystrica - Badín
Peter Jahoda, Jupie Ban. Bystrica - Badín
Vladimír Sklenka, Jupie Ban. Bystrica - Badín
Mário Ždánsky, Jupie Ban. Bystrica - Badín
Adam Poliak, Jupie Ban. Bystrica - Badín

Dátum akcie: 20.5.2015 (streda)
Miesto konania: futbalový areál MFK Lokomotíva Zvolen
Zraz nominovaných hráčov: o 8.00 hod. na parkovisku pri reštaurácií na Mýte v B. Bystrici.
Odchod mikrobusu o 8.15 hod.
Priniesť: kopačky, chrániče, teplákovú súpravu, brankári dres, preukaz poistenca.
Program: taktická príprava, ustrojenie hráčov,
Informácie pre kluby a nominovaných hráčov:
vylosovanie poradia zápasov,
zápasy Výberov BB+BR, ZH+ZC+BS, ZV+DT+KA,
vyhodnotenie, obed, ukončenie akcie.
Za nepriaznivého počasia sa turnaj uskutoční na ihrisku s umelou trávou taktiež vo Zvolene. V prípade znemožnenia účasti hráča kontaktovať tel. 0908612998 – Hruška Miroslav. Táto nominácia slúži zároveň aj ako ospravedlnenie žiaka zo školského zariadenia.

Miroslav Hruška, TMK ObFZ BB a BR

29.04.2015Zmeny v obsadení R a DZ v DL č.20:

I. trieda: 1.5. piatok o 16,30

Strelníky – Nemecká (Gajdoš – Marček, Snopko – Kosec)

Jakub – Selce (Legíň – Páleš, Kováč – Kratochvíla)

I. trieda 3.5. 2015 o 16,30

Jakub – Strelníky (Kubančík – Rumanovský, Lakomčík - Piar)

Braväcovo – Selce (Auxt – Sališ, Godál – Kotrán)

II. trieda sk. A: 1.5. piatok o 10,30

St. Hory – Hronsek (Kubančík – Sáliš)

Hiadeľ – Mičiná 10,30 (Majer F. – Majer I, Lakomčík)

Tajov – Králiky – nehrá sa.

II. trieda skupina B 14. kolo 3. 5. 2015 o 16,30

Šumiac – Heľpa SO (Gajdoš - Páleš, Lakomčík)

 

24.04.2015Zmeny DL č. 19
I.trieda 19. kolo:
Lučatín – Jasenie 25.4. / sobota/o 16.00 (Dorčiak -Legíň, Páleš – Kratochvíla)
Podkonice – Braväcovo (Gajdoš – Rumanovský, Ivanič A. - DZ Piar)
II. trieda sk. A 21. kolo:
Malachov – Tajov (Sališ - Snopko)
Šalková B -Králiky –  25.4. - nehrá sa
I. trieda SŽ 13. kolo 25.4. 2015 o 13,30:
Šalková – Jasenie (Ivanič P.).
II. trieda sk. B 13. kolo:
Pohorelá – Beňuš SO (Bošeľa – Jankov)
Michalová – Šumiac SO (Krupík – Godál)
Heľpa – P. Polhora NE (Auxt – Dorčiak).
16.04.2015Zmeny DL č. 18
I.trieda oprava DL č.18: na dni 18. - 19. 4. 2015.
Osrblie – Lučatín SO (AR 2 – Kováč za Dorčiaka)
Poniky – Nemecká SO (Gajdoš – Majer I. , Rumanovský – Pecník)
Brusno B – Strelníky SO ( AR 1 – Majer F. za Kalinu)
II.trieda sk. A:
Králiky – Selce B NE (Majer F. - Ondrejka)
St. Hory – Šalková B  NE (Marček – Lakomčík)
Harmanec – Malachov NE (Gajdoš)
II. trieda sk.B:
Beňuš – Heľpa SO o 13,00(Krupík – Spáč). v Č. Balogu dňa 16.4.2015                      
01.04.2015Najbližší víkend víťazí počasie
Z dôvodu mimoriadne nepriaznivých poveternostných podmienok na toto ročné obdobie a z toho vyplývajúceho stavu hracích plôch na väčšine územia okresov Banská Bystrica a Brezno, ako aj nepriaznivej predpovede počasia na najbližšie dni, ruší ŠTK a KM ObFZBB odohranie všetkých MFS dospelých a mládeže, ktoré sa mali odohrať 3. - 5. apríla 2015.  
Termíny odohrania uvedených stretnutí určia riadiace komisie súťaží na svojich zasadnutiach 01. 04. 2015, resp. 08. 04. 2015.        
28.03.2015Zmeny DL č. 15
Lučatín - Bruno B (Gajdoš - Godál - Kotrán)
Podkonice – Jakub (Kubančík – Bulla – Mišány)
Nemecká - Hronec (Sališ - Mereš - Kosec)
Braväcovo - Osrblie (Majer I. - Bošeľa - Kratochvíla)
Selce - Poniky (Rumanovský - Majer F. - Piar)
Ľubietová - Králiky (Marček J.)
 
21.03.2015Zmeny DL č. 14
Harmanec - Micina (Majer F. - Majer I.)
Horné Pršany -  Selce B - Balaze (Marček J. - Kováč - Mišány)
Poniky – Podkonice (Majer M.- Dorčiak, Mereš – Uhrín)
Strelníky – Lučatín (Gemzický – Turňa, Roštár)
Tajov – Riečka (Legíň – Petrík)
17.03.2015Turnaj dospelých o Pohár predsedu ObFZBB 15. 03. 2015
Dňa 15. 03. 2015 sa konal finálový turnaj o Pohár predsedu ObFZBB na umelej tráve v Radvani. Mužstvá sa umiestnili na nasledovných priečkach: 
1. FK Šalková
2. FK 09 Bacúch
3. FK Sokol Braväcovo
4. FK Sokol Nemecká
 
Najlepší strelec - Martin Štulajter – 4 góly  - FK Šalková
Najlepší brankár - Daniel Vernársky - FK Šalková
Najlepší hráč - Matej Baliak - FK Sokol Braväcovo
 
fotografie sú v galérii
09.03.2015Turnaj starších žiakov 08. 03. 2015
08. 03. 2015 sa uskutočnil turnaj starších žiakov v SOŠ Pod Bánošom. Na turnaji sa zúčastnili nasledovné mužstvá s výsledkovým poradím:
1. CVČ Brusno
2. ŠK Partizán Čierny Balog
3. OFK Slovenská Ľupča
4. ŠKM Savon Banská Bystrica
5. FK 1928 Jasenie
6. FK Šalková
7. OFK Slovan Valaská
 
Najlepší strelec: Peter Strelec - ŠK Partizán Čierny Balog 12 gólov
Najlepší brankár: Martin Varga - CVČ Brusno
Najlepší hráč:  Radovan Dula - OFK Slovenská Ľupča
 
fotografie sú v galérii
01.03.2015Turnaj mladších žiakov o "Pohár Jána Šutku" 01. 03. 2015 Slovenská Ľupča
01. 03. 2015 sa uskutočnil turnaj mladších žiakov o "Pohár Jána Šutku" v Slovenkej Ľupči. Na turnaji sa zúčastnili nasledovné mužstvá s výsledkovým poradím:
1. FK Dukla Banská Bystrica
2. FK Sokol Nemecká
3. FŠMH FK Jupie Badín Banská Bystrica
4. FK Baník Ľubietová
ostatné mužstvá FK 34 Brusno, Slovan Beňuš dievčatá, FK 1928
Jasenie, OFK Slovan Valaská, Sokol Braväcovo, OFK Slovenská Ľupča, ŠK OPL Poniky nepostúpili zo skupín.
 
najlepší brankár: Viktor Polóny - FŠMH FK Jupie Badín Banská Bystrica
najlepší strelec: Rudo Markus - 4 góly - OFK Slovan Valaská
najlepší hráč: Viktor Úradník - FK Dukla Banská Bystrica
 
fotografie sú v galérii
19.02.2015Nábor rozhodcov
Záujemcovia, ktorí by sa chceli stať futbalovým rozhodcom (rozhodkyňou), môžu prísť na zimný seminár rozhodcov, ktorý sa uskutoční 07. 03. 2015 od 08.30 do 15:00 v SOŠ Pod Bánošom (Sásová). Viac informácií u predsedu komisie rozhodcov - Jozef Medveď, 0903 029 052.
 

FACEBOOK

KONTAKTUJTE NÁS